• Projektowanie i wykończenie nieruchomości pod klucz

Etapy realizacji

Etapy realizacji usługi “pod klucz”

1Pierwsze spotkanie i wybór pakietu

Celem pierwszego niezobowiązującego spotkania jest poznanie oczekiwań Klienta i szczegółowe przedstawienie oferty pakietów wykończeniowych. Projektant wnętrz fachowo doradzi możliwe do zrealizowania rozwiązania oraz odpowiedni pakiet wykończeniowy “pod klucz”. Podczas spotkania będzie można obejrzeć aktualne katalogi, wzorniki oraz próbki materiałów wykończeniowych. Przedstawione zostaną do wglądu odpowiednie wzory umów.

UWAGA: Prosimy na pierwsze spotkanie zabrać ze sobą kartę mieszkania wraz z rzutem architektonicznym.

2Podpisanie umowy i koncepcja aranżacji

Klient deklaruje wybór pakietu wykończeniowego oraz realizację projektu, podpisywana jest umowa. Po wpłaceniu zaliczki, rozpoczynają się prace projektowe. Wykonywany jest pierwszy etap – projekt koncepcyjny – do wyboru są dwa różne warianty układu pomieszczeń i rozmieszczenia mebli i sprzętów w postaci rysunków 2D.

3Wybór produktów i projekt szczegółowy

Przy pomocy aktualnych katalogów, wzorników oraz próbek materiałów wykończeniowych wspólnie z Projektantem, wybierane są materiały wykończeniowe. Klient ma możliwość skorzystania z posiadanych przez nas próbników farb, listew przypodłogowych, paneli i desek podłogowych, klamek oraz innych, “małogabarytowych”, elementów wykończeniowych. Wybór produktów “wielkogabarytowych” możliwy jest w punktach naszych partnerów, gdzie Klient może dotknąć wyselekcjonowane przez nas produkty i dokonać wyboru.

4Akceptacja projektu i zamówienie materiałów

Na koniec procesu projektowego powstaje zestawienie materiałów oraz kolejność wykonywania prac. Nasz projekt składa się z takich elementów, jak: wizualizacje wybranych pomieszczeń, pełne rysunki techniczne oraz lista zakupowa z wyszczególnionymi produktami, ilościami i kodami producenta. Dzięki tak szczegółowej informacji nasz Klient wie, co kupuje, co będzie wykonane i z jakich materiałów. Skompletowany projekt przekazywany jest Klientowi do finalnej akceptacji. Następnie zamawiamy niezbędne materiały wykończeniowe oraz rezerwujemy ekipę wykończeniową.

5Prace budowlano-wykończeniowe

Zgodnie z ustalonym terminem rozpoczęcia prac nasza ekipa budowlana rozpoczyna prace budowlano-wykończeniowe na terenie nieruchomości zgodnie z uzgodnionym projektem szczegółowym. Nad pracami ekipy czuwa Projektant odpowiedzialny za postęp i poprawność prac, w tym wyjaśnianie wszelkich detali projektu budzących wątpliwości ekipy budowlanej. Teren budowy jest zawsze dostępny dla klienta, który może śledzić postępy prowadzonych robót, o ile nie przeszkadza to naszej ekipie w terminowej realizacji kolejnych etapów prac.

6Odbiór gotowego do zamieszkania mieszkania

Po upływie zakończeniu prac wykończeniowych sprzątamy mieszkanie, a Klient umawiany jest na odbiór wykończonego zgodnie z projektem szczegółowym mieszkania. Zakończeniem współpracy jest podpisanie protokołu odbioru prac bez zastrzeżeń, co do jakości wykonanych prac oraz przekazanie Klientow gwarancji na wykonane prace. W efekcie Klient otrzymuje wymarzoną, bezpieczną i gotową do zamieszkania nieruchomość wykończoną “pod klucz”.