• Projektowanie i wykończenie nieruchomości pod klucz

Projekty architektoniczno-budowlane

Projekty budynków i wnętrz

Każdy projekt budowlany składa się z dwóch części: projektu domu lub mieszkania i zagospodarowania działki wokół niego. My idziemy o krok dalej. Naszym klientom oferujemy również projekty wnętrz. Tak, byś czuł, że Twoje nowe lokum jest dokładnie takie, o jakim zawsze marzyłeś. Działamy etapowo. Pomagamy zdobyć wszystkie niezbędne dokumenty, projektujemy budynki i ich wnętrza.

Projekty architektoniczno-budowlane

Przed rozpoczęciem prac architektoniczno-budowlanych najważniejsza jest rozmowa z klientem. Podczas niej staramy się jak najwięcej dowiedzieć o jego oczekiwaniach i preferencjach. Wspólnie ustalamy priorytety. Musimy wiedzieć np. czy planuje budowę jedno- czy wielorodzinnego budynku, czy ma być on podpiwniczony, mieć garaż lub inne ważne pomieszczenia. Następnie nasz projektant pracuje nad szczegółowymi rysunkami. Planuje konstrukcję budynku, jego wewnętrzne rozstawienie i wszystkie niezbędne instalacje. Proponuje rozwiązania elewacji budynku i zagospodarowania terenu. Kiedy on skończy, a Klient zatwierdzi zaproponowane przez niego projekty budynku i jego wnętrza, przystępujemy do kolejnego etapu prac.

Wszystkie prace projektowe wykonujemy w naszym biurze w Szczecinie. Chętnie współpracujemy z klientami z całego województwa zachodniopomorskiego i najbliższej okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością.