• Projektowanie i wykończenie nieruchomości pod klucz

O nas

archdesign

Właściciel firmy, mgr inż. arch. Agnieszka Romańczyk

Projektowanie, aranżacja wnętrz i wykończenie nieruchomości “pod klucz” to nasza praca, przyjemność i przede wszystkim ogromna pasja.

Nasza firma

Firma ArchDesign rozpoczęła działalność w 2011 roku, początkowo na terenie gminy Police, rozszerzając swoją działalność także na obszar miasta Szczecin i okolic.

Założycielem firmy jest mgr inż. arch. Agnieszka Romańczyk. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Szczecińskiej. Po obronie pracy dyplomowej, wyróżnionej i nagrodzonej przez Burmistrza Gminy Police, projektuje od 2002 roku, w kraju i za granicą.

Zasięg naszej działalności obejmuje Szczecin wraz z okolicznymi powiatami: Polickim, Gryfińskim oraz Goleniowskim.

Współpracujemy ze stałymi i sprawdzonymi projektantami branży konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej i innych, posiadającymi długoletni staż w branży projektowo-budowlanej oraz niezbędne uprawnienia.

Nasza misja

Naszym celem jest zapewnianie naszym Klientom wnętrz i nieruchomości, które pozwolą im poczuć się tak komfortowo i wyjątkowo, jak sobie tego życzą. Dlatego z wielką uwagą wsłuchujemy się w wyrażane przez nich potrzeby – poznajemy ich sposób i styl życia oraz osobowość. Dzięki temu tworzymy projekty “uszyte na miarę”, które łączą funkcjonalność i komfort z werbalnymi i niewerbalnymi oczekiwaniami Inwestora.

Projektując nieruchomość kierujemy się naszą wiedzą, doświadczeniem i najlepszymi praktykami projektowymi, aranżacyjnymi i wykończeniowymi. Na bieżąco śledzimy też aktualne i dopiero zapowiadane trendy, aby zaprojektowana nieruchomość czy wnętrze mogło cieszyć naszego Klienta jak najdłużej. Dlatego dopasowujemy projekt, podpowiadamy styl i aranżację wnętrza oraz kolorystykę, która byłaby naszym zdaniem najlepsza dla Zamawiającego. Ostatecznie jednak nasz Klient ma pełną swobodę i decyduje, jakie rozwiązanie jest najodpowiedniejsze i zostanie użyte.

Serdecznie zapraszamy do współpracy
mgr inż. arch. Agnieszka Romańczyk