• Projektowanie i wykończenie nieruchomości pod klucz

Home Staging dla Deweloperów

Oferta dla Deweloperów

  • Czym przekonać do zakupu nowego lokalu mieszkalnego?
  • Jak zainteresować potencjalnego Kupca ofertą mieszkań deweloperskich?
  • Czy można zaoferować klientowi coś więcej niż tylko puste mieszkanie w standardzie deweloperskim?

Wszystkim deweloperom chcącym sprostać wysokim oczekiwaniom potencjalnych kupców mieszkań oferujemy usługi home staging w opisanych poniżej formach:

Nieruchomość pokazowa

Zaprojektowanie, zaaranżowanie i wykończenie wnętrza domu lub mieszkania w celu demonstracji potencjału oferowanych przez Państwa nieruchomości.

Wykończenie pod klucz

Wykończenie domu lub mieszkania dla szczególnie wymagających Klientów, którzy chcieliby zakupić nieruchomość w stanie gotowym do zamieszkania.

Dom lub mieszkanie pokazowe

Trudno dokonać wyboru idealnego mieszkania. 90% kupujących nie potrafi wyobrazić sobie możliwych zmian w wyglądzie nieruchomości. Nie bierze zatem pod uwagę potencjalnych atutów oferty. Klient chciałby na własne oczy zobaczyć jak mogłoby wyglądać jego mieszkanie. Czy w sypialni zmieści się wymarzone, większe łóżko? Czy w salonie na kanapie wystarczy miejsca dla całej rodziny i przyjaciół?

Dla deweloperów, którzy planują w swoich inwestycjach mieszkania lub domy pokazowe oferujemy kompleksową usługę inscenizacji tych wnętrz zgodnie z zasadami home stagingu. Wnętrza przygotowane w ten sposób spełnią oczekiwania szerszej grupy docelowej. Poprzez swoją uniwersalność i ponadczasowość dopasowane są do różnych gustów. Celem tych działań jest stworzenie wnętrza, w którym klienci zobaczą swój dom.

W ramach usługi oferujemy: projekt, zakup mebli i akcesoriów oraz nadzór i koordynację prac podwykonawców. Profesjonalne zdjęcia mieszkania pokazowego doskonale nadają się do wykorzystania w materiałach reklamowych: folderach, ogłoszeniach prasowych i internetowych.

Dom lub mieszkanie gotowe do zamieszkania

Klienci w dzisiejszych zabieganych i zapracowanych czasach nie mają czasu na aranżowanie nowo zakupionego mieszkania, przeprowadzania remontu mieszkania czy poszukiwania mebli. Ta grupa klientów chce kupić gotowy produkt w postaci kompleksowo urządzonego mieszkania.

Oferujemy deweloperom wykańczanie domów i mieszkań pod klucz, w wybranym przez Klienta standardzie. Jesteśmy gotowi zaprojektować, wykończyć oraz urządzić wybrany lokal mieszkalny zgodnie z życzeniem Klienta, na bazie oferowanych przez nas pakietów wykończeniowych oraz indywidualnych ustaleń.