Mini galeria

Kontakt

Oferujemy współpracę podzieloną na 2 etapy:

  • Etap I - Projekt kompleksowy
  • Etap II - Nadzór nad realizacją pod klucz

1. PIERWSZE SPOTKANIE on-line lub w biurze:

Poznajemy i analizujemy potrzeby Klienta, rozmawiamy o jego potrzebach i oczekiwaniach. Klienci otrzymują do wypełnienia na e-mail naszą autorską ankietę oraz otrzymują dostęp do aplikacji projektowej.

2. INWENTARYZACJA:

Wizja lokalna w nierucjomości oraz szczegółowa inwmetaryzacja pomieszczeń. Taki proces umożliwia zdobycie pełnego oglądu pomieszczeń, którymi zajmuje się następnie nasz architekt wnętrz. W przypadku nieruchomości w rynku pierwotnego materiałem wyjściwoym są rysunki i materiały otrzymane od dewelopera, gdy nie ma możliwośi wykonania inwentaryzacji.

3. UKŁAD FUNKCJONALNY :

Na tym etapie przedstawiamy dwie wersje koncepcji aranżacji nieruchomości z ustawieniem mebli.To idealny moment na wprowadzenie różnego typu zmian do stworzonego planu, ponieważ wciąż mamy możliwość modyfikowania układu ścian działowych. (1 propozycja, 1 korekta - do wyboru jedna wersja).

4. WIZUALIZACJE 3D+ ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW:

Wykonujemy wstęne wizualizacje wnętrza, budujemy ściany wraz meblami i urządzeniami w oparciu o wybraną przez Klienta kolorystykę. (1 propozycja, 2 korekty).

5. PROJEKT WYKONAWCZY
Po akceptacji wizualziacji przychodzi czas na sporządzenie przez architekta rysunków technicznych - czyli pełnej dokumentacji projektowej.
- rzuty 2D (pełna dokumentacja projektowa):
a) projekt funkcjonalny
b) nowe ścianki/ wyburzenia wraz z wymiarami
c) rzut elektryki
d) rzut wod-kan
e) rzut sufitów podwieszanych
f) szczegółowy projekt kuchni wraz z projektem mebli (podejścia wod.-kan., elektryka itp.), rozwinięcia szczegółowe ścian
g) projekt i dobór posadzek i listew przypodłogowych w całej nieruchomości (glazura, terakota, panele itd.)
h) projekt szaf i zabudów stałych meblowych (projekt mebli kuchennych, szafy garderobiane itp.)
i) zestawienie stolarki drzwiowej wewnętrznej, ślusarki drzwiowej, klamek itp. Wykonywany jest spis materiałów i wyposażenia. Klient otrzymuje profesjonalnie wykonany projekt wnętrza (TECZKA PROJEKTOWA 2 egzemplarze w wersji papierowej dla Inwestora oraz dla Wykonawcy) GOTOWY MATERIAŁ PROJEKTOWY. Istnieje również możliwość przesłania materiałów w pliku PDF.

1. WYCENA PRAC WYKOŃCZENIOWYCH:

Projekt wnętrza wykonany przez archdesign jest przekazywany do wyceny do sprawdzonych i fachowych ekip wykończeniowych z krórymi stale współpracujemy. Klient ma możliwość porównania wycen i wybrania tej najlepszej.

2. WYCENA MATERIAŁÓW DO WYKOŃCZENIA WNĘTRZA:

W imieniu Klienta wysyłamy listę zakupową materiałów niezbędnych do wykończenia nieruchomości z prośbą o wycenę do firm i hurtowni z którymi współpracujemy. Klient otrzymuje aktualną wyceną materiałów i produktów.

3. PRACE WYKOŃCZEŃIOWE NA BUDOWIE:

Po zaakceptowaniu i podpisaniu umowy w wykonawcą prac oraz zamówieniu wszystkich materiałów i produktówrozpoczynane są prace na budowie.

4. NADZÓR NAD PROJEKTEM:

To sprawdzenie poprawności i zgodności realizacji z wykonanym projektem wnętrza. Projektant prowadzi nadzór autorski nad projektem, nadzór nad ekipą która przeprowadza prace, odbiera prace w imieniu Klienta. W trakcie trwania nadzoru autorskiego projektant służy pomocą w przypadku, gdy wystąpi potrzeba wprowadzenia innych rozwiązań w projekcie. Na końcu zamawiana jest ekipa sprzatająca nieruchomość.

5. NIERUCHOMOŚĆ GOTOWA DO ZAMIESZKANIA:

Tak powstaje wymarzone wnętrze gotowe od razu do zamieszkania!

[ +]
Zadowolonych klientów
[ +]
lat Doświadczenia
[ +]
Oddziały firmy
Top