• Projektowanie i wykończenie nieruchomości pod klucz

Urządzanie “pod klucz”

wnętrze mieszkania

Urządzanie “pod klucz”

Witam wszystkich serdecznie, dzisiaj na moim blogu z wielką chęcią napiszę kilka informacji o moim najnowszym przedsięwzięciu czyli kompleksowym urządzeniu mieszkań “pod klucz”.

Pomysł pojawił się jak to zwykle w życiu bywa przez przypadek. Znajomi którzy kupili mieszkanie od dewelopera w stanie surowym, pilnie potrzebowali go wykończyć. Niestety nie mogli być na miejscu przez cały okres trwania prac projektowych i wykończeniowych. Oboje pracowali za granicą i nie mogli pozwolić sobie na częste wizyty w Szczecinie. Nie mieli także czasu by spotykać się w marketach budowlanych aby wybierać kolory farb, podłóg czy drzwi. Najgorszym jednak tematem który ich przeraził był temat łazienki. Bogaty wybór i różnorodność dostępnych obecnie materiałów do wykończenia łazienki przyprawiała ich o zawrót głowy. Zgodnie stwierdzili, że przy ich trybie pracy nie mają na to ani siły ani czasu by zająć się remontem owego mieszkania. Ich marzeniem było wprowadzenie się do wykończonego wnętrza w którym mogliby od razu zamieszkać.

Zaproponowałam, że podejmę się tego wyzwania w całości. Dzięki temu, że miałam sprawdzoną ekipę wykończeniową z którą współpracowałam od dłuższego czasu prace wykończeniowe nie były problemem. Uzgodniliśmy, że w skład całego projektu kompleksowego wykończenia mieszkania “pod klucz” będzie wchodzić: koszt projektu aranżacji wnętrza, koszty zakupu wszystkich materiałów i koszt ekipy remontowej. Wszystko w jednej cenie.

W wyniku tych prac w mojej ofercie biura projektowego pojawiła się nowa usługa i powstały trzy pakiety: standard, premium i gold. Każdy z nich zawiera inne propozycje uwzględniając przy tym jakość zaproponowanych materiałów. Po szczegóły oferty trzech pakietów serdecznie zapraszam na moją stronę do zakładki : wykończenie “pod klucz”. Tam znajdziecie wszystkie informacje oraz zestawienie materiałów.

A wracając do znajomych. Projekt okazał się wielkim sukcesem :-))) Po dokonaniu odbioru od dewelopera wykonałam projekt usługi wykończenia wnętrz “pod klucz”. Wybrano opcję pakiet gold- czyli wykończenie mieszkania w wysokim standardzie. Dzięki temu możliwy był dobór szerokiego wachlarza materiałów. Projekt zawierał koncepcję aranżacji całego mieszkania, szczegółowy projekt łazienki, projekt doboru okładzin podłogowych, farb, projekt szafy wnękowej do przedpokoju wraz z zestawieniem potrzebnych materiałów do wykonania prac. Po ostatecznym uzgodnieniu projektu, zamówiłam wszystkie materiały u dostawców, tak by w wyznaczonym terminie ekipa remontowa mogła rozpocząć prace zgodnie z harmonogramem. Postępy w pracach były dokumentowane na zdjęciach, które właściciele mieszkania regularnie otrzymywali na maila, dzięki temu na bieżąco wiedzieli o stanie zaawansowania robót. Po zakończonych pracach w terminie, mieszkanie zostało posprzątane i oddane do użytkowania. Znajomi zgodnie przyznali, że remont może być przyjemnością.