• Projektowanie i wykończenie nieruchomości pod klucz

Przykład realizacji mieszkania „pod klucz”

łazienka przed i po

Przykład realizacji mieszkania „pod klucz”

Witam, w dzisiejszym wpisie przybliżę Wam jak wygląda przykład typowej realizacji. Czyli krok po kroku wykończenie mieszkania z usługą ” pod klucz” w ArchDesign. Mieszkanie przeznaczone do wykończenia zostało zakupione przez Klienta na jednym ze szczecińskich osiedli – Natural Park. Po dokonaniu odbioru M-3 od dewelopera w imieniu Właściciela, oceniono stan techniczny mieszkania oraz wykonano inwentaryzację. Wykończenie nieruchomości typowe, czyli na podłogach wylewka z betonu, ściany pokryte tynkiem, brak drzwi i ościeżnic, parapetów oraz niewykończona łazienka.

stan surowy

Po zamknięciu pierwszego etapu prac czyli etapu projektowego zawierającego rysunki wnętrza, zestawienie wybranych materiałów oraz wizualizację łazienki i kuchni rozpoczęły się prace wykonawcze.

wizualizacja łazienki

kuchnia wizualizacja

Etap wyboru materiałów zazwyczaj trwa od 1-2 miesięcy, w tym czasie ArchDesign podpisuje umowę z podwykonawcami tak by zagwarantować dla Klienta odpowiedni termin  rozpoczęcia prac w nieruchomości. Zamawiane są także z odpowiednim wyprzedzeniem 4-6 tygodniowym wszystkie materiały wykończeniowe (panele, listwy, drzwi i ościeżnice, ceramika, armatura itp.). W ten sposób jesteśmy gotowi by w umówionym terminie rozpocząć prace wykonawcze. Dzięki stałej współpracy z lokalnymi dostawcami materiałów takimi jak Bokaro, Hiperglazur czy  Hiperstolarka możemy zawsze liczyć na terminowe dostawy. Wykończenie mieszkania rozpoczęło się od gruntowania i wykonania gładzi tynkowych. Następnie fachowcy pomalowani dwukrotnie ścian i sufitów zmywalną farbą lateksową firmy Teknos. Do wyboru oferujemy szeroką paletę barw. Zabudowa kuchenna drewniana z elementami potwierdzającymi klasyczny charakter inwestycji.

kuchnia

Na podłodze w pokojach panele firmy Pergo z serii living Expression Mansion Oak w kolorze ciemnego dębu, które doskonale korespondują z płytką podłogową firmy Ceramika Końskie seria Winsor Iroko.

podłogi i listwy

Drzwi bezprzylgowe DRE Scala natura, uzupełnione klamkami w kolorze nikiel-satyna firmy Gamet.

korytarz i pokój

Łazienka wymagała szeregu prac, królują tam beże i brązy. Elegancka kabina prysznicowa firmy Radaway wraz z wygodnym 5-kątnym brodzikiem oraz wysokiej klasy chromowana armatura firmy Tres. Przestrzeń łazienki dodatkowo powiększa lustro wklejone nad szafką umywalkową z dwiema szufladami firmy Roca seria Victoria. Misa ustępowa firmy Roca Gap. Dodatkowe miejsce na przechowywanie niezbędnych produktów wygospodarowano dzięki szafce umieszczonej w rogu łazienki.

łazienka zdjęcia po

łazienka efekt po

łazienka wnętrze

Mieszkanie urządzone w klasycznym stylu z zastosowaniem naturalnych materiałów. Jednym słowem inwestycja skupiająca wyselekcjonowane, świetne jakościowo produkty dostępne na rynku. Nieruchomość urządzona w eleganckim stylu z ciepłą nutą drewna pojawiającą się w całym mieszkaniu. Na zakończenie zdjęcia przed i po.

salon przed i po

korytarz przed i po

łazienka przed i po

Jeśli zakupiłeś mieszkanie i nie masz czasu zająć się długim i kłopotliwym remontem swojej nowej nieruchomości MY ZROBIMY TO ZA CIEBIE !!!