• Projektowanie i wykończenie nieruchomości pod klucz

Kiedy zacząć współpracę ?

ulotka projekt

Kiedy zacząć współpracę ?

Myślisz o pięknie urządzonym gustownym nowym mieszkaniu. Zapoznałeś się już z najnowszymi ofertami lokalnych deweloperów. Twoje marzenie o nowym M jest już coraz bliżej.

Niestety codzienne obowiązki wypełniają szczelnie Twoje 24h, i nie masz czasu odwiedzać sklepów budowlanych, szukać ekipy wykończeniowej czy sprawdzać postępy prac.

MY ZAJMIEMY SIĘ TYM WSZYSTKIM !
ZAPRASZAMY DO NAS NA SPOTKANIE

ulotka projekt

Najkorzystniejszym terminem na pierwsze spotkanie jest minimum 6 miesięcy przed odbiorem mieszkania od dewelopera. Wydaje  Ci się, że to zdecydowanie za wcześnie. Wręcz przeciwnie! Pierwsze bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie to czas na zapoznanie się z ofertą. Po wybraniu odpowiedniego pakietu wykończenia mieszkania “pod klucz” i podpisaniu umowy możemy rozpocząć współpracę. Półroczny termin gwarantuje Klientom przede wszystkim bezpieczeństwo i spokojną głowę, że wszystko zostanie dopięte na czas.

ETAPY WSPÓŁPRACY:

  1. zmiany budowlane, elektryczne i wodno-kanalizacyjne.

Projekt odebrany od dewelopera jest produktem standardowym, nie jest dostosowany do potrzeb i indywidualnych oczekiwań przyszłych lokatorów.  A przecież każdy z Nas ma marzenia o własnym M, pomysły zbierane i kolekcjonowane przez lata, oraz inne ciekawe rozwiązania.  Nowe mieszkanie to doskonały moment na realizację tych wszystkich marzeń.

wizualizacje projekt

Jeśli zakładacie wprowadzenie zmian w ustawieniu ścian, zamierzacie połączyć lub podzielić przestrzeń lub szukacie miejsca na szafę – jest to doskonały czas by wprowadzić zmiany. Często zdarza się  że w projekcie deweloperskim brakuje dostateczniej ilości gniazdek elektrycznych lub jest za miało punktów świetlnych czy kinkietów. Im szybciej zajmiemy się tą kwestią, tym większa szansa na to, że Wasze oczekiwania co do ostatecznego wyglądu mieszkania będą spełnione.  Dodatkowo, jeśli nie chcecie samodzielnie dokonywać odbioru mieszkania od dewelopera, możemy w tym pomóc. Odbierzemy mieszkanie oraz sprawdzimy czy wszelkie normy budowlane zostały zachowane, a w mieszkaniu nie ma żadnych usterek.

  1. prace projektowe

Przygotowaniem projektu zajmuje się doświadczony projektant architekt wnętrz, który przygotuje projekt aranżacji mieszkania, rysunki techniczne niezbędne na budowę, wizualizacje oraz listę niezbędnych materiałów do zakupienia. To najprzyjemniejszy etap współpracy. Doradzimy jakie wybrać materiały wykończeniowe materiały, takie które sprawdzą się najlepiej i stworzą przestrzeń marzeń. Wybieramy płytki ścienne i podłogowe, ceramikę i armaturę, kolory farb, drzwi, ościeżnice, klamki i podłogę. Wykonane wizualizacje łazienki i kuchni pomogą w ostatecznej decyzji. Spotkania konsultacyjne na których przedstawimy postępy w projekcie pomogą nam określić czy idziemy w dobrym kierunku.

ulotka projektowanie wnętrz

Nie zapomnijmy o projekcie kuchni czy garderobie – taki projekt także zostanie wykonany. Jest on niezbędny do wykonania spójnego projektu wnętrza całego mieszkania. Na tym etapie podejmujemy wiele bardzo istotnych decyzji które będą miały wpływ na ostateczny wygląd mieszkania. Ten okres może trwać od 1-2 miesięcy. Liczne katalogi w naszym biurze oraz próbki materiałów z pewnością ułatwią wybór. Istnieje także możliwość obejrzenia na żywo wybranych produktów u dostawców z którymi współpracujemy. A im szybciej zaczniemy tym bardziej bezbolesne będzie przejście z naszą pomocą przez proces projektowy. Po zakończeniu tego etapu Klient otrzymuje teczkę, która zawiera  rysunki projektowe oraz zestawienie z wybranymi materiałami do wykończenia wnętrza.

  1. prace wykończeniowe

Po ukończeniu drugiego etapu i zarezerwowaniu terminu rozpoczęcia prac przez naszą ekipę  wykonawczą zamawiamy materiały wykończeniowe. Dlaczego tak wcześnie zapytacie? Na niektóre produkty (np.: drzwi, ościeżnice czy panele) czas oczekiwania oraz dostarczenia produktów trwa od 4-6 tygodni. Produkty zamawiamy u naszych sprawdzonych dostawców i pochodzą one prosto z produkcji.

efekty realizacji

Całym procesem zamówienia i dostarczenia do mieszkania produktów zajmuje się nasza firma. Za naszego Klienta wykonujemy dosłownie wszystko! Ty będziesz spał spokojnie wiedząc, że my czuwamy nad wszystkim! Specjalnie opracowany przez nasz harmonogram prac wykonawczych oraz odpowiednia ilość pracowników gwarantuje ukończenie nieruchomości na czas. Klient ma pełną kontrolę, może w każdej chwili wejść i sprawdzić postępy prac w swojej nieruchomości. Po zakończeniu prac wykończeniowych dokładnie sprzątamy całe mieszkanie (m.in.: myjemy drzwi i okna, odkurzamy i sprzątamy podłogi, meble kuchenne i zabudowę garderobianą, sprzątamy i myjemy łazienkę).

Mieszkanie oddajemy czyste i gotowe do zamieszkania! Przy oddaniu mieszkania podpisujemy z Klientem protokół odbioru oraz przekazujemy 2-letnią gwarancję na wykonane prace.

Teraz pozostaje tylko wprowadzić się do wykończonego mieszkania! Hurra!! :-)

ulotka