• Projektowanie i wykończenie nieruchomości pod klucz

Projekt szczegółowy

Projekt szczegółowy aranżacji wnętrz

Dopiero na tym etapie możemy przejść do szczegółowego omówienia zaplanowanej wcześniej koncepcji. Od początku pracujesz z architektem wnętrz. Na początek dostarczymy niezbędne plany dla wykonawców. Wśród nich plany aranżacyjne, rzuty zabudowy czy schemat instalacji, jakie będą się znajdowały w budynku. Dla Ciebie przygotujemy bardziej szczegółowe wytyczne, np. ze wskazaniem, w którym miejscu ma się znajdować kominek, a gdzie szafy pod zabudowę czy garderoba.

Współpraca z architektem wnętrz na każdym etapie

Aranżacja wymarzonego mieszkania to nie lada wyzwanie. Klienci, którzy decydują się na współpracę z nami oczekują najwyższych standardów. Nawet jeśli wcześniej zamówiłeś u nas projekt mieszkania lub domu, nasi architekci wnętrz każdą aranżację zaczynają od pomiaru lokalu. W ostatecznym rozrachunku powierzchnia użytkowa może być bowiem mniejsza od tej znajdującej się w dokumentacji. By nie dopuścić do takiej sytuacji, pomiary warto przeprowadzić zanim zaczniemy projektowanie aranżacji. Następnie architekt przygotuje listę potrzebnych materiałów, w tym mebli, ceramiki i armatury.

Ostatni etap projektowania szczegółowego

Etap szczegółowego projektowania nieruchomości kończymy zestawieniem informacji. Znajdziesz w nim adresy sklepów, w których kupisz potrzebne materiały, informację o wykonawcach mebli na wymiar czy dostawcach materiałów budowlanych. Po zaakceptowaniu wszystkiego przystępujemy do prac wykończeniowych. Architekt wnętrz pozostaje do Twojej dyspozycji przez cały czas ich trwania. W każdej chwili możesz poprosić go o konsultację lub zmiany w projekcie.